Aktualizace jiných let: Rok 2004, Rok 2005, Rok 2006, Rok 2007, Rok 2008, Rok 2009, Rok 2010, Rok 201107.04.2013:
Milí návštěvníci,

možná jste se již dostali k informaci, že americká televize NBC připravuje vlastní seriál o dr. Lecterovi. Neuvěřitelné se stalo skutečnosti a ve čtvrtek večer odvysílali svůj první díl. Já jsem jako dlouholetý skeptik dlouho odolávala věřit tomu, že by to mohlo být dobré a není to jen chabý pokus o vydojení z doktorova jména pár dolarů navíc. Jsem velice ráda, že jsem se mýlila. Vypadá to velice slibně, a i když bude těžké si zvykat na někoho jiného v roli Hannibala než Anthony Hopkinse, myslím, že to půjde. A to z toho důvodu, že původem dánský autor Mads Mikkelsen hraje bravurně.

Seriál by měl být v ČR vysílán od 10.dubna na AXN. Ráda bych Vám zprostředkovávala pravidelně novinky, nýbrž v této chvíli trpím nedostatkem času. Raději tu trošku, která zbývá vložím do vytvoření webu nového (přece jen tu tento design mám již spoustu let). Bude to ale chvíli trvat, proto prosím buďte trpěliví.

Připojte se do diskuze o dr. Lecterovi zde (nutno provést na diskuzním serveru rychlou registraci), nebo mi napiště na email: h.lecter@email.cz

S přáním pěkného dne a dobrého jídla
Ixi.